tamam
Zhangjiagang Eceng Machinery Co., Ltd. 86--15850390442 derrick@ecengcompany.com
Haberler Teklif Alın
Ana sayfa - Haberler - Şişirme Makinesinin Enerji Tasarrufu Faydası

Şişirme Makinesinin Enerji Tasarrufu Faydası

May 10, 2022

Şişirme makinesi Enerji tasarrufu iki bölüme ayrılabilir: biri güç kısmı, diğeri ısıtma kısmı.

Güç Parçası Enerji Tasarrufu: İnverter kullanımının çoğu, enerji tasarrufu yöntemi, motorun gerçek gücü 50Hz gibi enerji tasarruflu motordan geçer ve üretimde aslında sadece 30Hz'e ihtiyacınız var, bu ekstra enerjiyi üretmek için sadece 30Hz'e ihtiyacınız var. Tüketim boşa gider, invertör, enerji tasarrufu etkisi elde etmek için motorun güç çıkışını değiştirmektir.

Enerji tasarrufunun ısıtma kısmı: enerji tasarrufunun ısıtma kısmı çoğunlukla elektromanyetik ısıtıcıların enerji tasarrufu kullanımıdır, enerji tasarrufu oranı eski moda direncin yaklaşık %30-%70'idir.

1. Dirençli ısıtma ile karşılaştırıldığında, elektromanyetik ısıtıcının bir yalıtım katmanı vardır ve ısı enerjisinin kullanımı artar.

2. Dirençli ısıtma ile karşılaştırıldığında, elektromanyetik ısıtıcı doğrudan malzeme borusu ısıtmasına etki ederek ısı transferi enerji kaybını azaltır.

3. Dirençli ısıtma ile karşılaştırıldığında, elektromanyetik ısıtıcının ısıtma hızı dörtte birinden fazladır ve ısıtma süresi azalır.

4. Dirençli ısıtma ile karşılaştırıldığında, elektromanyetik ısıtıcının ısıtma hızı, üretim verimliliği artar, böylece motor doygunluktadır, böylece azalır, güç kaybından kaynaklanan yüksek güç düşük talep.

Elektromanyetik ısıtıcılar gibi dört noktanın üstünde uçuyor, neden şişirme makinesinde olabilir %30-%70'e varan enerji tasarrufu nedenleri.

hakkında en son şirket haberleri Şişirme Makinesinin Enerji Tasarrufu Faydası  0