tamam
Zhangjiagang Eceng Machinery Co., Ltd. 86--15850390442 derrick@ecengcompany.com
Haberler Teklif Alın
Ana sayfa - Haberler - Şişe üfleme makinesinin basit tanıtımı ve avantajları

Şişe üfleme makinesinin basit tanıtımı ve avantajları

May 19, 2022

Plastik kaplarımız bir dizi tam otomatik şişe üfleme makinesi üretti, PET, PE, PC, PP ve diğer termoplastiklerde hammadde olarak üflemede herhangi bir şekil için uygundur, sulama şişesinde yaygın olarak kullanılan gazlı içecek şişeleri, maden suyu şişeleri, yağ şişeleri , pestisit şişeleri, kozmetik şişeleri, büyük kalibreli şişe ve ısı.Şişe üfleme makinesi, tam otomatik üretim, daha az yatırım, hızlı etki, uygun işletme ve bakım, yerinde kurulum elde etmek için otomatik tüp embriyo sistemi, fan açılış filmi, silindir vuruşunu ve deliğini azaltarak üretim hızını, makul tasarımı iyileştirir. , devreye alma, eğitim.Mükemmel kalite güvencesi, tam hizmet, iki dinlenmenin kullanımını satın almanıza izin verin.

Bu şişe üfleme makinesi serisi, polyester üfleme ile PET hammaddesinin içi boş kalıplanması için uygundur ve diğer termoplastik şişe sınıfı plastiklere de uygulanabilir.PC, PE, PP, PS, AS ve diğer plastikler gibi.Şimdi piyasaya, gelişmiş iletim ekipmanını ve otomatik kontrol teknolojisini yurtiçinde ve yurtdışında entegre etmektir.

Zhangjiagang Yu Cheng Machinery Co., Ltd., şişirme makinelerinin profesyonel bir üreticisidir.Seri otomatik şişe üfleme makinesi, hızlı üretim hızı, sorunsuz çalışma, küçük güç tüketimi, küçük hacim, düşük maliyet, uzun hizmet ömrü, uygun bakım ve güvenlik özelliklerine sahiptir.

 

YCQ2-1.jpg

Şişe üfleme makinesinin avantajları:

1. küçük boyut, güç tüketimi, işletme ve bakım uygun.

2. gelişmiş PLC kontrol sistemi, zaman kontrolü 0,01 saniyeye kadar doğru olabilir.

3. özel hava depolama cihazı.

4. kızılötesi şişe ısıtıcısı.

5. farklı ısıtma lambaları, şişe embriyosunun ideal bir ısıtma etkisine sahip olmasını sağlamak için bağımsız bir sıcaklık kontrol cihazı ile donatılmıştır.

6. Isıtma lambası tüpünün yönü, farklı şişe embriyolarına göre ayarlanabilir.

9. Şişenin mekanik çalışması sadece bir kişidir ve özel bir eğitim gerekmemektedir.

10. kurulum, basit başlayın.

11. bitmiş ürünlerin hurda oranı %0.2'nin altındaydı.